Ремонтні роботи в амбулаторіях на стадії завершення
![Ремонтні роботи в амбулаторіях на стадії завершення](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432152894_744489411207728_8732966239248066842_n.jpg)
Нещодавно міський голова Микола Боровець, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Олександр Лось та медичний директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради Галина Барашовець відвідали амбулаторії загальної практики сімейної медицини:
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Зокрема, в амбулаторіях роботи на стадії завершення. Проведено шпаклювання та фарбування стін, облицювання підлоги плиткою, встановлено новітню систему вентиляції для медичних закладів та забезпечено безбар’єрний доступ для маломобільних груп населення.