Реєстрацію на молодіжні обміни програми ВідНОВА:UA відкрито

27 Квітня 2024, 12:03

 

Якщо ви хочете отримати незабутні емоції та нові знайомства, долучитися до відновлення молодіжних просторів, відкрити для себе нові куточки країни, тоді ця інформація для вас.

На вас очікують:
🔰 Неймовірні знайомства з молоддю зі всієї України.
🔰 5 насичених днів з корисними та цікавими активностями та навчанням.
🔰 Долучення до відновлювальних робіт з метою створення нових молодіжних просторів у громадах.
🔰 Незабутні подорожі, враження та спогади.

Щоб дізнатися, що вас чекає на обмінах, ознайомтеся з надихаючими історіями учасників минулого року: https://www.undp.org/uk/ukraine/news/svoyi-svoyim-yak-vidnovaua-zaluchaye-molod-do-vidbudovy-krayiny 

Хто може взяти участь?

Молоді люди 18-35 років, які готові поїхати на 5 днів в іншу громаду, щоб долучитися до відновлювальних робіт та відкрити для себе нові куточки країни.

Реєструйтеся для участі в молодіжних обмінах: https://forms.gle/gDAia4tezggrrgdEA.

Зберігайте цей допис та надсилайте своїм друзям. Чекаємо вас на обмінах.

Зверніть увагу, що зараз відкрито набір на першу хвилю молодіжних обмінів. Якщо у Вас немає можливості долучитися в зазначені у формі дати, стежте за анонсами на офіційних сторінках ВідНОВА:UA, щоб долучитися до програми у липні-вересні 2024 р.

Програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» впроваджує Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський молодіжний центр, UNDP в Україні у партнерстві з Молодіжний центр Волині І СпівДія хаб Луцьк за фінансування урядів Данії та Японії.

Чат-бот Гаряча лінія