Результати громадського обговорення з питання перейменування вул. Левченка на вул. Андрія Верхогляда

18 Липня 2023, 17:05

Відповідно до розпорядження міського голови від 09.05.2023 № 122 (о) «Про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиці» 09 травня 2023 року була розпочата процедура громадського обговорення щодо перейменування вул. Левченка на вул. Андрія Верхогляда шляхом:

– особистого звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

– письмового звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради
на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

Також було визначено відповідальним за проведення громадського обговорення – управління культури і туризму міської ради
(Широкопояс О.Ю.).

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення було опубліковано на офіційному сайті Звягельської міської ради 09.05.2023 року та у газеті «Звягель» 11 травня 2023 року № 19 (1552).

Процедура громадського обговорення щодо перейменування вищезазначеної вулиці була завершена 09 липня 2023 року.

За період громадського обговорення на електронну адресу управління культури і туризму міської ради  надійшло 2 звернення від містян, які не підтримують перейменування вулиці, зазначаючи, що на честь Героя України Андрія Верхогляда має бути перейменована більша вулиця, а також інша пропозиція – найменувати Парк культури і відпочинку на честь Андрія Верхогляда.

Результати громадського обговорення щодо перейменування вул. Левченка  на вул. Андрія Верхогляда будуть надані на розгляд комісії  з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія