Результати громадського обговорення з питання перейменування вул. Ровенська на вул. Рівненська

7 Червня 2023, 14:45

Відповідно до розпорядження міського голови від 29.03.2023 № 79 (о) «Про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиці» 29 березня2023 року була розпочата процедура громадського обговорення щодо перейменування вулиці Ровенська на вулицю Рівненська шляхом:

– особистого звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа
Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

– письмового звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради
на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

Також було визначено відповідальним за проведення громадського обговорення – управління культури і туризму міської ради
(Широкопояс О.Ю.).

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення було опубліковано на офіційному сайті Звягельської міської ради                           29.03.2023 року.

Процедура громадського обговорення щодо перейменування вищезазначеної вулиці була завершена 29 травня 2023 року.

За період громадського обговорення до управління культури і туризму міської ради не надійшло жодного звернення від мешканців громади.

Результат громадського обговорення щодо перейменування               вул. Ровенська на вул. Рівненська будуть надані на розгляд комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

 

 

Управління культури і туризму Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія