Результати громадського обговорення з питання перейменування вул. Співдружності на вул. Андрія Верхогляда

11 Грудня 2023, 16:40

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.10.2023 № 282 (о) «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Співдружності на вулицю Андрія Верхогляда» 06 жовтня 2023 року була розпочата процедура громадського обговорення щодо перейменування вул. Співдружності на вул. Андрія Верхогляда шляхом:

– особистого звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа
Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

– письмового звернення жителів Звягельської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради
на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

Також було визначено відповідальним за проведення громадського обговорення – управління культури і туризму міської ради
(Широкопояс О.Ю.).

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення було опубліковано на офіційному сайті Звягельської міської ради                           06.10.2023 року та у газеті «Звягель» 12.10.2023 № 41.

Процедура громадського обговорення щодо перейменування вищезазначеної вулиці була завершена 06 грудня 2023 року.

За період громадського обговорення до управління культури і туризму міської ради звернень не надходило.

Результати громадського обговорення щодо перейменування вул. Співдружності на вул. Андрія Верхогляда будуть надані на розгляд комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія