Результати нарад щодо оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та комунальних підприємств міської ради

27 Червня 2018, 15:03

27 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась серія нарад щодо оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та комунальних підприємств міської ради.

Участь у нарадах взяли: начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, заступник начальника управління житлово-комунального господарства , енергозбереження та комунальної власності міської ради – начальник відділу житлово-комунальних послуг Сергій Тимощук, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк.

Цього дня учасники наради розглядали питання оптимізації штатного розпису комунальних підприємств міської ради. За результатами прийнято рішення скоротити п’ять штатних одиниць в штатному розписі КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» та шість штатних одиниць в штатному розписі КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Для виходу з тяжкого фінансового стану КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» доручено збільшити кількість споживачів шляхом підключення до мережі приватних лазень та автомобільних мийок.

Триває робота над переформатуванням діяльності комунального підприємства міської ради «Шляхрембуд». У ході наради було вирішено переглянути статути КП «Шляхрембуд» та КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» з метою передачі та розширення функції останнього підприємства. Також вирішується питання щодо передачі на баланс КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» техніки, що знаходиться на балансі КП «Шляхрембуд».

Штатний розпис міської комунально-рятувальної станції на воді вирішено залишити без змін.

 

Чат-бот Гаряча лінія