Результати службового розслідування

14 Серпня 2020, 14:02

Управління освіти і науки міської ради повідомляє результати службового розслідування за фактом самовільного залишення ДНЗ №16 його вихованцем.

У ході розслідування підтверджено факт неналежного виконання своїх посадових обов?язків вихователем групи «Світлячок» ДНЗ №16, яка залишила вихованців без нагляду, відволікшись на іншу дитину цієї групи.

Також встановлено факт неналежного виконання посадових інструкцій та наказу по ДНЗ №16 комірником цього закладу, яка не забезпечила закриття воріт після заїзду спецтранспорту на територію закладу.

Враховуючи вищезазначене, винних осіб: вихователя та комірника притягнуто до дисциплінарної відповідальності (оголошено догану). Завідувачу ДНЗ №16 вказано на недостатній контроль за виконанням посадових обовязків працівниками закладу та зобов?язано вжити відповідних заходів щодо посилення безпеки перебування дітей у закладі.

За висновками службового розслідування видано наказ управління освіти і науки від 14.08.2020 №222 «Про додаткові заходи контролю за дотриманням безпеки життєдіяльності в ЗДО міста».

Результати службового розслідування оприлюднено 13.08.2020 на засіданні комісії зі службового розслідування за участю в.о. міського голови Гвозденко О.В., начальника управління освіти і науки Ващук Т. В., депутата міської ради Бойчука В. М., працівників ДНЗ №16, представників газети “Звягель”. Батьки дитини були офіційно запрошені на засідання, проте відмовились брати участь у обговоренні.

 

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія