Резиденція Святого Миколая

21 Грудня 2016, 11:52

19 грудня в Молодіжному центрі за ініціативи Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося казкове свято, на яке завітав Святий Миколай. Гості та жителі міста, а особливо малеча, мали можливість розповісти про свої бажання Святому Миколаю та зробити з ним незабутнє фото.

Під час святкового дійства проходила виставка-ярмарок „Новорічний вернісаж“, на якій діти та майстри пропонували гостям придбати оригінальні новорічні вироби, створені власноруч. Активну участь у ярмарку взяли діти та педагоги колегіуму, НВК, ЗОШ № 2, 5, 7, 8, 10 та ДНЗ № 2, 9, 14, ПДМ, ЦНТТУМ.

Не забули цього дня і про військовослужбовців. Всі бажаючі мали змогу залишити своє побажання у скриньці для листів нашим захисникам, подарувати сувеніри та малюнки, які цього ж дня було передано 30 ОМбр в зону АТО. В міській акції „Новорічна пошта захиснику“ найактивнішими були дошкільні навчальні заклади № 2, 4, 5, 6, 9,14,16 та ЗОШ № 2, 5, колегіум, які зібрали солодощі, засоби гігієни та інші новорічні дарунки.

Висловлюємо подяку за співпрацю та допомогу в організації чудової Резиденції Святого Миколая агенції урочистих подій «Prazdnik» Вікторії Кот, яка подарувала незабутні враження та чудові емоції всім діткам та гостям. Крім того, слова щирої вдячності передаємо депутату міської ради Віталію Бойчуку, який подарував солодощі всім дітям  та дорослим нашого свята.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим 2017 роком і нехай збуваються всі дитячі мрії!

 

Валентина Найдюк,

диретор ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія