Робоча група бюджету участі розглянула цьогорічні проектні пропозиції

21 Серпня 2020, 15:38

21 серпня під головуванням депутата міської ради Сергія Хапчука відбулось засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі (громадський бюджет) в Новоград-Волинській міській ОТГ. Участь у засіданні взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, члени робочої групи та автори цьогорічних проектних пропозицій.

Нагадаємо, що у 2020 році за рахунок коштів громадського бюджету можуть реалізуватись чотири проекти: один великий – обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати 200 тис. грн. та три малих – 100 тис. грн. Термін подачі проектів до 31 серпня включно.

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету проекти повинні відповідати вимогам визначеним в Положенні про бюджет участі. Тому автори представили свої проектні пропозиції членам робочої групи. Обґрунтувавши власні ідеї, автори відповіли на питання учасників зібрання, в тому числі на предмет дотримання в проектних пропозиціях умов визначених Положенням про бюджет участі (громадський бюджет) в Новоград-Волинській міській ОТГ.

До уваги присутніх були представлені потенційні пропозиції, які претендують на реалізацію за кошти міського бюджету, а саме: встановлення скульптури «Сонячної парасольки», яка надасть можливість підзарядити ґаджети; благоустрій пляжу «Провалка» на річці Смолка; встановлення відеоспостереження в центральній частині міста; створення на міському пляжі футбольного та волейбольного поля; розміщення в двох телефонних будках безкоштовних бібліотек; створення додаткової рекреаційної зони з тильної сторони Фортеці; благоустрій бронековпаку на вул.Коростенській; благоустрій пам’ятки природи «Кам’яний гриб»; облаштування на вул. І.Франка спортивного майданчика; відродження міського пляжу тощо. Частину проектів, які потребують доопрацювання, повернено авторам для внесення коректив.

Згідно з процедурою проектні пропозиції будуть вивчатися головними розпорядника коштів міського бюджету з метою визначення їх відповідності умовам бюджету участі та можливості їх реалізації.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія