Робоча група обстежує річки Случ та Смолка для виявлення джерел їх забруднення

1 Серпня 10:59
Розпорядженням міського голови від 19.07.2022 р. №183(о) було створено робочу групу щодо вивчення джерел забруднення річок Случ та Смолка.
До складу робочої групи увійшли: заступник міського голови, начальник управління ЖКГ та екології міської ради, начальник відділу благоустрою та екології, спеціаліст відділу благоустрою та екології, інспекція благоустрою, представники Новоград-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинського міжрайонного відділу державної установи «Житомирський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України», Новоград-Волинської дільниці басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів, комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» та головний спеціаліст юридичного відділу міської ради.
28 липня робочою групою було проведено обстеження річок Случ та Смолка з відбором лабораторних проб для виявлення джерел забруднення (біологічне споживання кисню, хімічне споживання кисню та бактеріологічний аналіз води) за вказаними адресами:
1. р. Смолка, (залізничний міст);
2. р. Смолка, (3-й пров. Чехова);
3. р. Смолка, (машинобудівний завод, недобудовані очисні споруди (вище та нижче впаду водойми);
4. місце злиття річок Случ, Смолка (вище та нижче впаду водойми);
5. впад рівчака в р. Случ (150 м. вище Житомирського моста);
6. впад р. Веселка в р. Случ, мікрорайон «Дружба»;
7. впад рівчака по вул. Некрасова в р. Случ;
8. впад рівчака по вул. Медовій;
9. р. Случ, міський пляж.
Робоча група продовжує визначати причини забруднення річок. Про отримані результати лабораторних аналізів будемо інформувати.
Просимо небайдужих мешканців Новоград-Волинської міської ТГ, повідомляти щодо несанкціонованих скидів нечистот в річки та притоки річок громади, відділ благоустрою та екології управління ЖКГ та екології міської ради за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, буд. 16, каб. 21 (тел. 0414135446).
Чат-бот Гаряча лінія