Робоча нарада із керівниками закладів охорони здоров’я

1 Листопада 2021, 11:43

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис проведено робочу нараду із керівниками закладів охорони здоров’я Новоград-Волинської міської територіальної громади щодо організації роботи в умовах «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

У ході наради наголошувалось про те, що наразі значно зросла кількість бажаючих отримати щеплення від COVID-19, що зумовило збільшення навантаження на центр масової вакцинації та пункти вакцинації, які функціонують на базі амбулаторій.

Порушено питання щодо невпинного зростання кількості хворих на COVID-19, що потребують стаціонарного лікування, а також тих, які перебувають під амбулаторним наглядом.

З метою зменшення одночасного відвідування лікувальних установ, рекомендовано проводити прийом лише за попереднім записом згідно виданих талонів. Наголошувалось про максимальне проведення консультування пацієнтів із ознаками ГРВІ та загостренням хронічних захворювань у телефонному режимі.

Обстеження пацієнтів на коронавірусну хворобу проводити згідно Стандартів надання медичної допомоги при COVID-19. Зазначалось про оприлюднення графіків роботи чергових лікарів загальної практики сімейної медицини та педіатрів у вихідні та святкові дні. Також обговорено питання врегулювання процесу видачі COVID – сертифікату.

 

Чат-бот Гаряча лінія