Робоча нарада міського голови

6 Лютого 2019, 21:00

6 лютого 2019 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду, у ході якої відбулося ознайомлення з комерційною пропозицією керівництва ТОВ «Каріна» (м. Житомир) щодо функціонування полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Участь у обговоренні інвестиційних питань взяв Андрій Рассадін – директор КП «Шляхрембуд», на утриманні якого з початку 2019 року перебуває полігон твердих побутових відходів. Зокрема, Андрій Олексійович зазначив, що для покращення роботи підприємства, яке має заборгованості, першочергово необхідно придбати ваги та компактор.

Учасники зустрічі, а це: секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник управління ЖКГ,Е та КВ міської ради Олександр Богданчук, а також голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк, депутат міської ради Юра Мірзабекян, зійшлися на думці, що з метою покращення фінансової складової діяльності КП «Шляхрембуд» і залучення інвестицій у місто необхідно завершити будівництво полігону твердих побутових відходів (другий пусковий комплекс) та в подальшому розглянути можливість встановлення сортувальної лінії для сміття.

 

Чат-бот Гаряча лінія