Робоча нарада щодо ситуації з COVID-19 на території Новоград-Волинської міської ТГ

2 Вересня 2021, 17:12

Стан організації вакцинації населення міської ТГ та підготовки до ймовірного збільшення кількості прийому хворих у разі погіршення епідситуації розглянули 2 вересня під час робочої наради за участі міського голови Миколи Боровця та заступника міського голови Наталії Борис.

Розпочалася зустріч із представлення нового начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради.

Відповідно до результатів конкурсного відбору та розпорядження міського голови від 26.08.2021 р. №398 (к) «Про призначення Боришкевич А.П.» очолюватиме відділ Алла Боришкевич.

Боришкевич Алла Петрівна закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Працювала лікарем-фтизіатром, а з 2005 року – в Новоград-Волинському медичному фаховому коледжі Житомирської обласної ради на посадах завідувачки відділення «Лікувальна справа», викладача, методиста.

У ході засідання детально обговорили інформацію про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричиненої коронавірусною хворобою SARS-CoV-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Так, станом на 01.09.2021 року під амбулаторним

спостереженням сімейних лікарів та лікарів педіатрів знаходиться 35 активних хворих на COVID-19 та 67 осіб знаходяться на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів спрямованих на запобігання виникнення та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Проводиться усе можливе щодо недопущення поширення на COVID-19 на території Новоград-Волинської ТГ. На сьогодні в Україні та в світі основним методом боротьби є профілактика. Не слід також забувати про три простих правила які рятують життя: дотримання дистанції, носіння маски та гігієна рук.

Основою профілактики на сьогодні є вакцинація.

Станом на 01.09.2021 року всього проведено 21 279 щеплень.

1 доза – 12 095 щеплень

2 доза – 9 184 щеплень.

В Україні та в КНП « ЦПМСД» Новоград-Волинської міської ради станом на 01.09.2021 року наявні чотири види вакцини:

1. Астра-Зенека( AstraZeneka) – має надійти нова партія;

2. Короновак (CoronoVac);

3. Модерна(Moderna)- лише на другу дозу;

4. «Комірнаті»Пфайзер (вакцина Comirnaty виготовлена Pfizer-BioNTech ).

Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис зазначив, що наразі лікарня повністю готова до можливого збільшення кількості прийому хворих на стаціонарне лікування. Також Василь Борис зауважив, що одними із головних факторів недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби є носіння маски та дотримання соціальної дистанції.

Під час наради було вирішено провести спільне засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із представниками району задля напрацювання спільного алгоритму дій щодо недопущення зростання кількості захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

 

Чат-бот Гаряча лінія