Робоча нарада з директором КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради Анатолієм Чугрієвим

27 Квітня 2021, 18:21

26 квітня відбулася робоча нарада під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис, на якій був присутній директор комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради  – Анатолій Чугрієв.

Анатолій Чугрієв звернувся з питанням виділення в оренду приміщення для розміщення відділу заготівлі крові та її компонентів КНП «Обласний центр крові».

Новоград-Волинський відділ заготівлі крові та її компонентів КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради забезпечує компонентами донорської крові населення Новоград-Волинської міської територіальної громади. Робота відділу необхідна для забезпечення безперебійної гемотрансфузійної допомоги пацієнтам КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», що є опорною лікарнею Новоград-Волинського району.

Враховуючи необхідність збереження та подальшого функціонування в нашому місті відділу заготівлі крові та її компонентів, з метою забезпечення належних умов для донорів крові, міська рада готова виділити приміщення для оренди відділом без проведення аукціону.

За результатами наради та враховуючи звернення директора обласного центру крові Анатолія Чугрієва було вирішено винести питання оренди приміщення для Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів на розгляд наступної сесії міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія