Робоча нарада з головними розпорядниками коштів Новоград-Волинської міської ОТГ

6 Травня 2020, 15:03

За участі т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук 5 травня відбулася робоча нарада з головними розпорядниками коштів міської ОТГ.

Мета зустрічі: ознайомлення зі змінами, які відбуваються у бюджетному процесі як на державному, так і на місцевому рівні, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Ірина Климівна акцентувала увагу на основних аспектах Закону України від 13.04.2020 «Про внесення змін до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Закону України від 30.03.2020 № 540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій, у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби» та змінами, внесеними до Бюджетного кодексу України.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук зазначила, що зміни, внесені до державного бюджету позначились і на виконанні бюджету міської ОТГ, та ознайомила головних розпорядників коштів з виконанням бюджету міської ОТГ за 4 місяці 2020 року.

30 квітня відбулась позачергова сесія міської ради, якою були визначені пріоритети у фінансуванні капітальних видатків, передбачених за рахунок коштів від виконання дохідної частини бюджету, тож Ірина Климівна наголосила, що це такі об’єкти:
– придбання медичного обладнання, передбаченого для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби для КНП „Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання“;
– ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вул. Шевченка, 5/1 „Молодіжний центр“;
– реконструкція зі збільшення розмірів будівлі на вул. Шевченка, 20 для створення забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс“;
– капітальний ремонт вулиць: Янки Купала, Чайковського, Жмаченка, оплата послуг за виготовлені проектно-кошторисні документації та інженерно-геодезичні роботи.

Також заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради підкреслила на необхідності внесення змін до галузевих програм або програми соціально-економічного розвитку міської ОТГ щодо об’єктів, фінансування яких рішенням міської ради від 30 квітня передбачено за рахунок коштів на потреби виборчих округів.

Крім того, було обговорено зміни до Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідний Закон № 114-IX набрав чинності з 19 квітня 2020 року. Згідно з нововведеннями у кожного, хто здійснює публічні закупівлі, має бути визначена уповноважена особа.

Відтак, розпорядникам коштів міської ОТГ доручено провести детальний аналіз використання бюджетних коштів за 4 місяці поточного року та вжити заходів щодо їх економного та раціонального використання.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія