Робоча нарада з представниками супермаркетів, оптових складів та промислових магазинів

10 Березня 2021, 18:56

9 березня заступниця міського голови Ірина Гудзь провела робочу нараду з представниками супермаркетів, оптових складів, промислових магазинів щодо скупчення людей, які не дотримуються правил протиепідемічних вимог та не реагують на зауваження.

Ситуація із захворюванням на COVID-19 залишається складною та вкрай нестабільною. Через недотримання карантинних вимог та профілактичних заходів у Новоград-Волинській територіальній громаді щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. Тому наразі є дуже важливим здійснення жорсткого контролю в супермаркетах та навантажень біля кас.

Начальник Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Коваль Олександр Сергійович зауважив, щодо доручення міського голови, в якому наголошується про те, що якщо заклад не дотримується карантинних вимог і на нього складено 2 протоколи, то такі суб’єкти будуть закриватись.

 

Чат-бот Гаряча лінія