Робоча нарада з питань освоєння бюджетних коштів, виділених на потреби виборчих округів

19 Серпня 2020, 15:51

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 19 серпня відбулась робоча нарада з питань освоєння бюджетних коштів, виділених на потреби виборчих округів. Участь у наразі взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Присутні депутати міської ради заслухали інформацію головних розпорядників бюджетних коштів щодо темпів реалізації проектів, які були визначені депутатами на своїх виборчих округах.

Почергово було опрацьовано матеріали по галузях освіти, спорту, охорони здоров’я та житлово-комунального господарства. Серед заявлених проектів: придбання в заклади освіти комп’ютерної техніки та обладнання, спортивного інвентарю та тренажерів, поточний ремонт приміщень, влаштування міні-футбольних майданчиків, будівництво дитячих та спортивних майданчиків тощо.

Найбільше проектів, які потребують реалізації, належать до галузі житлово-комунального господарства, зокрема це капітальний ремонт дорожнього покриття та житлового фонду, облаштування вуличного освітлення, виготовлення проектно-кошторисної документації тощо. Варто зазначити, що частина проектів чий кошторис перевищує суму виділену на виборчі округи, переглядатиметься депутатами на предмет можливості перерозподілу коштів на інші об’єкти.

За результатами робочої наради відпрацьовано всі заявлені депутатами міської ради проекти та визначено терміни їх виконання.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія