Робоча нарада з питань виборчого законодавства

23 Жовтня 2017, 20:50

23 жовтня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів робочу нараду з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Соколюк Т.В. стосовно питань виборчого законодавства. В ході зустрічі учасники розмови опрацювали законодавчу базу щодо виборів до місцевих рад, в тому числі із врахуванням створення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. 

Під час наради було підняте питання про функціонування та місцезнаходження звичайних виборчих дільниць міста, що діють на постійній основі. Також начальник відділу ведення Державного реєстру виборців поінформувала міського голову про проведену роботу стосовно реєстру виборців міста. Так, реєстр виборців Новограда-Волинського постійно оновлюється, проводиться візуальний контроль, до адресного реєстру вчасно вносяться зміни.

Крім того, Соколюк Т.В. доповіла про доручення Кабінету міністрів України сформувати єдиний державний демографічний реєстр. Метою ведення реєстру є ідентифікація особи для оформлення, видачі, обміну документів, а також облік інформації про реєстрацію місця проживання або місця перебування громадян. При цьому забороняється вимагати від громадян для внесення до реєстру персональні дані, які стосуються етнічного походження, раси, політичних або релігійних переконань, обвинувачень у вчиненні злочинів, здоров’я або статевого життя. Інформація в такому реєстрі є конфіденційною.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія