Робоча поїздка до сіл Дідовичі, Пилиповичі та Великий Молодьків

17 Березня 2021, 10:44

Під керівництвом секретаря міської ради Оксани Гвозденко відбулась робоча поїздка до сіл Дідовичі, Пилиповичі та Великий Молодьків, які з 01 січня 2021 року приєднані до Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Під час робочої поїздки також були присутні начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, представники депутатських фракцій, а саме: Світлана Прищепа, Степан Нусбаум, Андрій Сухих, Олександр Поліщук, Дмитро Іванченко, Сергій Мельник.

Основною метою робочої поїздки було оглянути та проаналізувати проблематики навчальних закладів, а саме шкіл, які функціонують на території населених пунктів.

Зокрема, в Дідовицькій школі I–II ступенів, де навчається 41 учень є необхідність перекривати дах, а також здійснити укріплення будівлі, оскільки у фасадній частині стіни утворилась велика тріщина. В процесі обговорення проблематик школи одним із можливих шляхів вирішення є варіант купівлі шкільного автобусу, задля здійснення підвозу дітей у більш комфортну школу, де створено належні умови для організації освітнього процесу.

У Великомолодківській школі потребує ремонту частина даху, оскільки наявна проблема з протіканням покрівлі, також є необхідність заміни витяжок у шкільній їдальні та проблеми із системою водовідведення. У навчальному закладі навчається 151 учень.

Під час огляду Пилиповицької школи, у якій навчається 223 дитини, дуже гостро постає проблема із водозабезпеченням, оскільки заглиблення шкільної криниці не дало ніяких результатів, тому проблема потребує швидкого вирішення. Також є необхідність здійснити ремонт покрівлі актової зали.

Комплексно оглянувши всі вищезазначені об’єкти та

поспілкувавшись із директорами шкіл та старостами старостинських округів Оксана Гвозденко та депутати зазначили про те, що посприяють вирішенню проблем та напрацюють алгоритм їх усунення. 

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія