Робоча зустріч міського голови із завідувачкою Новоград-Волинською центральною міськрайонною аптекою №217

13 Вересня 2017, 14:20

13 вересня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч із завідувачкою центральною міськрайонною аптекою №217 та завідуючими структурних підрозділів №29, №212, №177, а також аптечних пунктів у приміщенні поліклініки та у стаціонарному відділенні міськрай ТМО.

Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 – це спільна комунальна власність міста та району. Як зазначила її завідувачка, цього року заклад відчув значне збільшення фінансування з міського бюджету, і колектив дуже вдячний за підтримку міської влади. Але потреба аптеки в коштах на відпуск лікарських засобів за безкоштовними і пільговими рецептами збільшується, так як збільшується кількість хворих, зокрема онкохворих, а ліки для них дуже дороговартісні. У зв’язку з цим, міський голова запропонував розрахувати механізм надання адресної допомоги хворим конкретно на ліки за рецептом. Тобто, надавати матеріальну допомогу на лікування шляхом перерахування коштів в комунальну аптеку, де врешті хворий за рецептом зможе отримати безкоштовні ліки. Дану пропозицію підтримали секретар міської ради Пономаренко О.А., директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В. та т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Кузнєцова Н.І.

Завідувачка центральною міськрайонною аптекою №217 Ганношина А.А. повідомила, що мешканці міста скаржаться на різницю цін на ліки в мережі комунального закладу. Почувши про це, міський голова запропонував допомогу у налагодженні закупівлі медикаментів напряму на фармацевтичних заводах у виробника.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія