Робоча зустріч міського голови Миколи Боровця із представниками Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації

30 Квітня 2021, 16:49

Відбулась робоча зустріч міського голови Миколи Боровця із представниками Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації (директор Інна Хоменко), районної влади, підрядниками та проектантами будівництва хірургічного корпусу.

Cеред основних питань робочої зустрічі – перспективи добудови хірургічного корпусу.

Розглянуто питання необхідності внесення змін до проекту, метою якого є розділення його на 2 пускові черги . Згідно плану Кабінету Міністрів України, обласною державною адміністрацією 1 черга планується до запуску в 2022 році, друга в 2023 році.

Відбулось уточнення функціональних задач. Також обговорили перспективи завершення покрівельних робіт (є необхідність їх дофінансування у розмірі 2 млн. гривень).

Також в процесі зустрічі ознайомились із завершеними роботами у відділенні екстреної медицини, дано позитивну оцінку якості та своєчасному виконанню робіт.

Обговорили питання капітального ремонту дороги по вул. Героїв Майдану у місті Новограді-Волинському, яке планується здійснити за рахунок коштів обласного бюджету (близько 60 млн. гривень) у поточному році. До 5 травня має бути завершено тендерні процедури. Обговорили особливості проектування, які пов’язані з підготовкою інженерних мереж до початку проведення ремонтних робіт.

Також розглянуто можливість виконання за державні субвенційні кошти ПКД ремонту дороги по вул. Шевченка від перехрестя з вул. Пушкіна до залізничного переїзду.

 

Чат-бот Гаряча лінія