Робоча зустріч міського голови Віктора Весельського з директором департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Юрієм Прокопцем

19 Лютого 2019, 19:00

18 лютого 2019 року у місті Новограді-Волинському з робочим візитом перебував директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації Юрій Прокопець.

Під час зустрічі з міським головою Віктором Весельським, заступником міського голови Оксаною Гвозденко і директором департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілією Хрущ було обговорено питання продовження будівництва у місті центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс», на першому поверсі якого буде розміщено Пенсійний фонд, а на другому – департамент праці та соціального захисту населення міської ради.

Також учасники наради розглянули питання впровадження монетизації житлових субсидій, що було прийнято Постановою Кабінету міністрів України №62 06 лютого 2019 року. Зокрема, було підкреслено, що всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневі комунальні послуги. Вся сума субсидії субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Після отримання коштів громадяни зобов’язані самостійно сплатити вартість отриманих комунальних послуг. Зекономлені кошти, завдяки ефективному використанню ресурсів, залишаються у споживачів та використовуються на власні потреби.

 

Чат-бот Гаряча лінія