Робоча зустріч міського голови з головним лікарем обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради В.О. Радченком

13 Вересня 2017, 14:16

12 вересня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів зустріч з головним лікарем обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради. Мета наради: обговорити питання, пов’язані із життєзабезпеченням закладу. Справа в тому, що будинок дитини знаходиться у прямому підпорядкуванні Житомирської обласної ради та Міністерства охорони здоров’я України, однак, за словами головного лікаря В.О.Радченка, часто доводиться вирішувати проблеми самотужки. Для прикладу, цього року в Житомирській області припинено набір перших класів в інтернатах. Тож, керівництво обласного будинку дитини ніяк не може влаштувати 6-річного хлопчика в інтернат. І поки куратори закладу в області шукають шляхи вирішення даної проблеми, дитина втрачає дорогоцінний час на навчання. Почувши про це, міський голова В.Л.Весельський запропонував тимчасово влаштувати хлопчика до звичайної новоград-волинської школи. Цю ідею підтримала заступник міського голови О.В.Гвозденко, котра наразі перебуває у відпустці, однак зголосилася допомогти. Хоча, ще раз варто зазначити, що подібні питання мають врегульовуватися на рівні області.

Міський голова, в свою чергу, не лишається осторонь проблем закладу і під час наради провів телефонну розмову з т.в.о. директора обласного Департаменту фінансів Л.Г.Мінічем щодо фінансування обласного дитячого будинку.

Крім того, як зазначив головний лікар обласного будинку дитини, з боку міста питання належного функціонування закладу забезпечуються повною мірою. Заклад має автономне газове опалення, встановлено сучасні фільтри для очищення води. При потребі, міські комунальні служби реагують швидко та якісно.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія