Робоча зустріч секретаря міської ради Олени Пономаренко з жителями вулиць Маршала Рокосовського та Тимошенка

27 Липня 2017, 2:16

25 липня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з жителями вулиць Маршала Рокосовського та Тимошенка  у виборчому окрузі №11, який закріплений за нею як за депутатом міської ради. В зустрічі взяли участь начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста Дмитро Гудзь, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, а також депутат міської ради Олександр Палецький.

Основне питання, яке розглядалось в ході роботи, щодо можливості оформлення земельних ділянок під господарськими будівлями та гаражами, які розміщені на територіях ОСББ «Зелені» та «Мікрорайон «Олімпійський». Головним архітектором міста було наголошено, що мешканцям будинків спільно з ОСББ необхідно провести інвентаризацію даних земельних ділянок та визначитись кому вони насправді належать. Лише після цього буде можливо розпочати процедуру оформлення ділянок їх власниками. 

Також під час зустрічі присутні піднімали питання вуличного освітлення, поводження з безпритульними тваринами, підтоплення та інші.

Олена Анатоліївна Пономаренко надала доручення відповідним службам вирішити порушенні питання та взяла під особистий контроль їх виконання.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія