Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатами міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

21 Листопада 2017, 1:32

20 листопада 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатами міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» Андрієм Рассадіним та Віталієм Якубовим. Участь у розгляді питання щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік взяли заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва.

У результаті обговорення, депутатом міської ради Андрієм Рассадіним (виборчий округ №22) до зазначеної Програми першочергово запропоновано включити: облаштування дитячого майданчику у мікрорайоні «Смолка», облаштування зони відпочинку (в районі пішохідного мосту через р. Смолка), а також асфальтування вул. Гетьмана Сагайдачного.

Депутат міської ради Віталій Якубов (виборчий округ №9) до Програми соціально-економічного розвитку міста на наступний рік запропонував включити: капітальний ремонт тротуару на вул. Тулубка 4, 6, 8; ремонт тротуару на вул. Тулубка, 14 у напрямку до Колегіуму; ремонт тротуару на вул. Тулубка, 16 у напрямку до дитячого садочку; облаштування виїзду на вул. Тулубка, 10 у напрямку Колегіуму; ремонт дитячого майданчику у Парку Перемоги (вул. Леваневського), а також виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва спортивного футбольного поля з штучним покриттям на вул. Тулубка, 16.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія