Робоча зустріч з представниками політичної партії «Українська народна Партія»

4 Вересня 2017, 8:19

4 вересня 2017 року представники політичної партії «Українська народна Партія» спільно з керівниками структурних підрозділів міської ради обговорили хід виконання поставлених раніше завдань. Питання стосувалися здебільшого галузі ЖКГ, освіти та культури.

Зокрема, було з’ясовано, що вже виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт внутрішньо-дворових доріг в ОСББ «Оберіг». Обговорили можливість облаштування спортивних майданчиків по вулицях Лубчицька та Олейнікова. Також було поінформовано, що до кінця поточного року по вулицях Герцена та Макаренка буде облаштовано вуличне освітлення.

Між тим, депутат міської ради Мельник І.І. висловив прохання знайти приміщення на базі Палацу дітей та молоді для створення «Пластової домівки». Начальник управління освіти та науки міської ради Ващук Т.В. повідомила, що це стане можливим після планового переїзду ПДМ в більше приміщення.

Також представники політичної партії «Українська народна Партія» пропонують доповнити напис на пам’ятнику на братській могилі жертвам нацизму по вул. Волі, словосполученням «та тоталітаризму». Після обговорення, всі присутні погодилися, що це доцільно буде зробити після опрацювання відповідних історичних документів в архівах СБУ.

Під час наради всі доручення та пропозиції були оформленні протокольно.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія