Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (11-15 грудня 2017 року)

18 Грудня 2017, 9:14

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, 11 грудня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь в оперативній нараді, яка проходила під головуванням міського голови В.Л. Весельського та у ході якої було обговорено ряд питань, зокрема щодо майна комунальної власності, міського бюджету, соціального забезпечення, а також визначено першочергові завдання та плани на поточний робочий тиждень.

Затим Дмитро Ружицький, відповідно до зміненого формату проведення щотижневих нарад, провів галузеву нараду з керівниками виконавчого апарату міської ради. Варто зазначити, що відтепер замість щотижневої апаратної наради, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради щопонеділка проводитимуть такі наради відповідно до своїх посадових обов’язків.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович взяв участь у обговоренні проекту міського бюджету на 2018 рік, який було презентовано у великій залі Будинку рад. Під час заходу присутні заслухали доповідь заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, яка супроводжувалася презентацією інформаційного матеріалу з діаграмами та графіками.

Після чого мешканці міста мали можливість звернутися до керуючого справами виконавчого комітету міської ради з питаннями, які відносяться до компетенції посадовця, під час особистого прийому громадян.

Протягом вівторка, 12 грудня, Д.А. Ружицький брав участь у 2-х засіданнях постійних комісій міської ради, а саме: з питань економічного розвитку; з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян. У ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які виносяться на розгляд 19-ї сесії міської ради сьомого скликання.

У середу, 13 грудня, за участі Дмитра Аркадійовича відбулось 49 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого було внесено 34 питання.

Потому Дмитро Ружицький взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, на якій знову ж таки було опрацьовано проекти рішень, які пропонується до розгляду на чергову сесію. Значну увагу депутати приділили проектам рішень, що стосуються профільних питань постійної комісії. Окрім того, були розглянуті проекти затвердження ряду міських програм та внесення змін до них, питання міського бюджету, житлово-комунальної сфери, земельних відносин тощо.

Ще дві постійні комісії провели свої засідання 14 грудня: з питань міського бюджету та комунальної власності; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради. З усіх питань прийняті відповідні рекомендації, внесено зауваження та висловлено думки щодо окремих проектів рішень.

У п’ятницю, 15 грудня, Д.А. Ружицький взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Членами комісії було детально розглянуто проекти рішень, які виносяться на пленарне засідання 19-ї сесії міської ради сьомого скликання. Усі доповнення та зауваження оформлені протокольно та будуть враховані під час засідання другої погоджувальної ради, яка відбудеться 19 грудня.

Нагадаємо, що саме ж пленарне засідання чергової сесії міської ради буде проведено у великій залі Будинку рад о 9:00 годині 22 грудня.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія