Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійович Ружицького впродовж тижня (09-13 травня 2017 року)

15 Травня 2017, 15:44

У вівторок, 9 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович прийняв участь в урочистій ході з покладанням квітів до пам’ятних знаків та мітингу-реквієм з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У середу, 10 травня, Дмитро Аркадійович взяв участь у роботі 38 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під час якого міський голова В. Л. Весельський поінформував присутніх про поточний стан щодо життєзабезпечення міста, наголосив на особистій відповідальності кожного, як головних розпорядників коштів, керівників управлінь та відділів міської ради, так і членів виконавчого комітету.

У п’ятницю, 12 травня, Ружицький Д.А. прийняв участь у позаплановій виїзній нараді під головуванням міського голови Весельського В.Л. щодо несвоєчасного виконання будівельних робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8 та реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня» по вул. Родини Косачів, 5 у місті Новоград-Волинський Житомирської області та недотримання строків виконання робіт Приватним підприємством “Компанія РОС” м.Житомир. За результатами наради міський голова прийняв остаточне рішення, що підрядна фірма має докласти усі зусилля аби до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ були здані роботи з реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня». А після свята – з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8. Інакше справа буде передана до правоохоронних органів. 

У суботу, 13 травня Дмитро Аркадійович взяв участь у засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Крім того, протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради вирішував коло питань, які входять до його компетенції, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія