Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (03-05 травня 2017 року)

10 Травня 2017, 8:36

У середу, 3 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів по всіх галузях за 4 місяці 2017 року, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. 

Крім того, цього ж дня у керуючого справами виконавчого комітету міської ради відбулась галузева нарада з начальниками відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.

У другій половині дня Дмитро аркадійович прийняв участь у презентації нового пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ, закупленого за кошти державного бюджету. Презентація відбулася у 10-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Новограда-Волинського Управління ДСНС України у Житомирській області.

У п’ятницю, 5 травня, Ружицький Д.А. взяв участь у засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів збори ветеранської організації ветеранів виконавчого комітету міської ради.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради прийняв участь у церемонії відправлення бійців військової частини – польова пошта В 2803, які вирушили для вдосконалення навиків бойової підготовки, набутих у місці постійної дислокації, та проведення батальйонних тактичних навчань на полігон в іншу область.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія