Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (03 – 09 липня 2017 року)

10 Липня 2017, 0:03

У понеділок, 3 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневих нарадах, які провів міський голова. За підсумками проведених нарад з метою оперативного вирішення порушених питань, очільником міста було дано ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. Затим Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду.

У другій половині дня Д.А. Ружицький провів особистий прийом громадян.

У вівторок, 4 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з архівних питань та господарської діяльності.

У другій половині дня взяв участь у робочій зустрічі з суб’єктами господарювання щодо організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У четвер, 6 липня, Дмитро Аркадійович взяв участь у робочій зустрічі з суб’єктами господарювання щодо організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». А також провів зустріч з надавачами послуг перевезення – таксі.

У п’ятницю, 7 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у виїзному прийомі громадян міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко. Після чого взяв участь у нараді, яка проходила під головуванням очільника міста та за участі керівників підприємств, установ та організацій, за якими закріплені автобусні зупинки для постійного утримання та прибирання, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія