Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (11 – 15 вересня 2017 року)

18 Вересня 2017, 14:48

11 вересня, відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь в обговоренні основних питань життєзабезпечення міста у рамках проведення міським головою В.Л. Весельським щотижневих оперативної і апаратної нарад, під час яких керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. Затим у Дмитра Аркадійовича відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня, згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, мешканці міста мали можливість звернутися до Дмитра Ружицького з питаннями, які потребують невідкладного вирішення та відносяться до компетенції посадовця.

З 11 по 14 вересня керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у засіданнях постійних комісій міської ради, у ході яких було розглянуто 20 питань, які увійшли до проекту порядку денного 16-ї сесії міської ради сьомого скликання. Депутатами було внесено доповнення та пропозиції до проектів рішень, а також вирішено розглянути частину питань за скороченою процедурою.

12 вересня Дмитро Аркадійович взяв участь у навчанні щодо організації та функціонування системи управління територіальною обороною, управління силами і засобами в ході ведення територіальної оборони з практичним розгортанням штабів зон (районів) територіальної оборони, що проходило на базі Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату.

Цього ж дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду щодо роботи ринку «Тандем».

13 вересня Дмитро Ружицький взяв участь у 44 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У ході засідання, яке проходило під головуванням очільника міста, було прийнято 18 рішень. Чергове засідання виконавчого комітету міської ради, згідно Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради, а також плану роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2017 року, планується провести 11 жовтня.

Затим Дмитро Аркадійович взяв участь у робочій нараді, яку провела секретар міської ради О.А. Пономаренко з керівниками структурних підрозділів міської ради щодо розгляду внесених під час засідань постійних комісій міської ради пропозицій, зауважень та доповнень до порядку денного 16-ї сесії міської ради сьомого скликання.

А також провів нараду щодо підготовки проведення футбольного матчу між командами збірної команди України серед ветеранів та збірної команди Житомирської області серед ветеранів з нагоди відзначення 80-ї річниці заснування Житомирської області та 25-річчя створення Житомирської обласної федерації, який відбудеться 22 вересня о 16:30 год. на міському стадіоні «Авангард».

14 вересня керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду щодо роботи комп’ютерної зали на вул. Шевченка, 10, а також взяв участь у робочій зустрічі із засновником ТОВ «Трансстандарт-2002» Ельшадом Меліковим. Під час наради було обговорено ключові питання щодо подальших кроків з реалізації проекту будівництва біогазової установки на базі очисних споруд КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія