Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (15-20 травня 2017 року)

22 Травня 2017, 16:25

У понеділок, 15 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Цього ж дня Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16 № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.

У другій половині дня прийняв участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, який утворений відповідно до розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 112 (о).

У вівторок, 16 травня протягом дня опрацьовував матеріали до чергового засідання виконавчого комітету міської ради, а також провів нараду з архівних питань та господарської діяльності та нарада з питань проведення капітального ремонту підвального приміщення Будинку рад .

У середу, 17 травня, Ружицький Д.А. провів нараду з питань впровадження електронного документообігу. Потому прийняв участь у робочій зустрічі-нараді міського голови з керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» А.А. Ломако та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Ю.М. Кононенко.

У четвер, 18 травня керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з питань роботи Служби охорони громадського порядку.

У суботу, 20 травня Ружицький Д.А. прийняв участь у святкових заходах, присвячених Дню Європит у м.Житомир
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради  

 

Чат-бот Гаряча лінія