Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (17-20 жовтня 2017 року)

23 Жовтня 2017, 20:57

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 17 жовтня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях.

У другій половині дня Д.А.Ружицький взяв участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. По тому Дмитро Аркадійович провів засідання адміністративної комісії.

18 жовтня міський голова В.Л.Весельський провів нараду щодо виконання окремих розпоряджень. Учасниками розмови стали заступник міського голови О.В.Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький та начальник загальної роботи та з питань контролю міської ради Л.В.Мартинюк. Присутні прозвітували про хід виконання розпоряджень, які наразі перебувають на контролі та озвучили розпорядження, які зняті з контролю у зв’язку із їх повним виконанням. Ряд розпоряджень міського голови перебувають на стадії розробки концепції втілення в життя. Паралельно доповідачі наради отримали від міського голови В.Л.Весельського ряд нових завдань, в рамках тих розпоряджень, які в процесі виконання.

Цього ж дня, у середу, Дмитро Аркадійович Ружицький провів нараду з питань роботи Служби охорони громадського порядку.

Між тим, відповідно до розпорядження міського голови від 13.10.2017 № 241 (о) 19 жовтня 2017 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад відбулося засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький взяв участь у засіданні, під час якого розглядали питання «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста».

У другій половині дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради був присутній на другому засіданні конкурсної комісії під час якого було оголошено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. Потому під головуванням очільника В.Л.Весельського відбулася нарада щодо виконання окремих розпоряджень міського голови за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицького. Головним доповідачем виступив перший заступник міського голови С.Ю.Колотов, який поінформував про виконання доручень та розпоряджень міського голови.

У п’ятницю, 20 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія