Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (17 – 21 липня 2017 року)

24 Липня 2017, 1:06

У понеділок, 17 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради прийняв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Дмитро Аркадійович прийняв участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час апаратної наради очільник міста наголосив, що до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» залишився тиждень, тому необхідно прискорити роботи з благоустрою території міста, покосити газони та всі в’їзди в місто.

Затим, відповідно до розподілу обов’язків, Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради.

Крім того, провів особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У вівторок, 18 липня, Д.А. Ружицький провів нараду з архівних питань.

У другій половині дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з керівниками закладів громадського харчування та підприємств торгівлі щодо забезпечення заходів під час проведення Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела».

У середу, 19 липня, Дмитро Ружицький провів нараду щодо роботи ринків «Урожай» та «Привоз».

У четвер, 20 липня, Дмитро Аркадійович взяв участь у нараді щодо визначення осіб, відповідальних за прийом гостей, запрошених на Міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела».

У другій половині дня Д.А. Ружицький здійснив виїзну нараду щодо організації ярмарку під час святкування Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела».

Затим у великій залі Будинку рад відбулись загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради.

У п’ятницю, 21 липня, Д.А. Ружицький оглянув вулицю Івана Мамайчука – Шевченка від міського парку культури та відпочинку до входу в стадіон «Авангард», де ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

Крім того, протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у засіданнях постійних комісій міської ради.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія