Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (2 – 6 жовтня 2017 року)

9 Жовтня 2017, 18:53

У понеділок, 2 жовтня, Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. У ході нарад було підведено підсумки минулого тижня і обговорено плани на наступний. Зокрема, увагу головних розпорядників коштів було акцентовано на своєчасному освоєнні бюджетних коштів, а також звернуто увагу керівників структурних підрозділів на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Затим у Дмитра Аркадійовича відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

У другій половині дня, згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, мешканці міста мали можливість звернутися до Дмитра Ружицького з питаннями, які потребують невідкладного вирішення та відносяться до компетенції посадовця.

У вівторок, 3 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з господарських та архівних питань, а також нараду з питань роботи Служби охорони громадського порядку. У другій половині дня Д.А.Ружицький прийняв участь в урочистостях з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.

У середу, 4 жовтня, Дмитро Аркадійович, як голова призовної комісії взяв участь у її черговому засіданні, а також в урочистих проводах призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Звертаючись до присутніх, посадовець побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. Також керуючий справами виконавчого комітету міської ради у ході церемонії новобранцям вручив подарунки.

У четвер, 5 жовтня, Дмитро Ружицький, як і впродовж тижня, опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію, а також проводив опрацювання і візування проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.

У п’ятницю, 6 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія