Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (23-27 жовтня 2017 року)

30 Жовтня 2017, 23:33

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 23 жовтня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. З 15:00 до 17:00 Дмитро Аркадійович здійснив особистий прийом громадян.

Зранку у вівторок 24 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду з господарських та архівних  питань. У другій половині дня Д.А.Ружицький провів нараду з начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області з питань протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку  у місті. Також цього дня у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії, участь у якому взяв Дмитро Аркадійович, на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради.

У другій половині дня Д.А.Ружицький взяв участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. Потому Дмитро Аркадійович провів засідання адміністративної комісії.

У четвер, 26 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Д.А.Ружицький взяв участь в оголошенні результатів конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради. Потому Дмитро Аркадійович провів нараду щодо діяльності  КТП «Міський ринок».

Крім того, 26 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». Новоград-волинці одноголосно підтримали проект рішення міської ради та наступним кроком стане винесення  підтриманого населенням проекту рішення на розгляд чергової вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, задля схвалення його депутатами міської ради.

У п’ятницю, 27 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

Також, у зв’язку з проведенням першого засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, з відпустки було відкликано секретаря міської ради О.А.Пономаренко. Відповідно виконання обов’язків міського голови було покладено на секретаря міської ради О.А.Пономаренко. У першому засіданні погоджувальної ради під головуванням Олени Анатоліївни взяв участь і керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А.

Потому Дмитро Аркадійович разом з посадовцями міста та громадськістю Новограда-Волинського поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям у сквері Слави з нагоди 73-річчя визволення України від фашистських загарбників.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія