Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (26 червня – 2 липня 2017 року)

3 Липня 2017, 23:21

У понеділок, 26 червня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневих нарадах, які провів міський голова. За підсумками проведених нарад з метою оперативного вирішення порушених питань, очільником міста було дано ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради.

Затим Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду та взяв участь у нараді з питань організації урочистої ходи військовослужбовців з нагоди їх повернення із зони АТО.

У вівторок, 27 червня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у 41 засіданні виконавчого комітету міської ради, який проходив під головуванням міського голови та за участі 21-го члена виконкому міськради, керівників виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій. У ході засідання було прийнято 8 поточних рішень.

У середу, 28 червня, з нагоди 21-ї річниці Конституції України, Дмитро Ружицький взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та урочистому мітингу.

У четвер, 29 червня, Дмитро Аркадійович під час урочистої ходи військовослужбовців 30-ї ОМБр з нагоди їх повернення з зони АТО взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, а також до Меморіалу загиблим воїнам АТО. Затим був присутній на урочистій зустрічі особового складу 30-ї ОМБр, яка відбулась на плацу в/ч В 2731.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія