Робочі зустрічі та наради міського голови

18 Квітня 2016, 0:37

14 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Лариси Шутової, начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака та начальника фінансового управління Ірини Ящук, провів робочу зустріч з головою Правління ГО «Всеукраїнське об’єднання «Миколаївська фармацевтична асоціація «ФармРада» Оленою Прудніковою. Було обговорено питання щодо можливості забезпечення закладів охорони здоров’я міста лікарськими засобами на правах державно-приватного партнерства та розповсюдження в місті мережі державних аптек і аптечних кіосків з низькими цінами та ліками першої необхідності. Також було наголошено на потребі вивчення питання обігу лікарських засобів у лікарняних касах.

Затим відбулася нарада з визначення проблемних питань щодо забезпечення чорнобильців та пошуку можливих шляхів її вирішення. За повідомленням управління праці та соціального захисту населення міської ради, на даний час в місті проживає 1171 потерпілий внаслідок Чорнобильської катастрофи громадянин, з них: 1 категорії, інвалідність яких пов’язана внаслідок аварії на ЧАЕС – 118 чол.(з яких 54 ліквідаторів), 2 категорії – 318 чол. (з них 230 ліквідаторів), 3 категорії – 288 (з них 20 ліквідаторів), категорії Г – 63 чол., вдови –33 чол., дітей – 351, з них 10 – є інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС.

Як повідомила головний лікар міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання Галина Красічкова, наразі у закладі на обліку на зубопротезування перебуває 34 ліквідатори та потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Бухгалтер центральної міськрайонної аптеки №217 зазначила, що відповідно до договору з департаментом праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА „Про відшкодування видатків на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“ аптека здійснює безплатний відпуск медикаментів громадянам, для яких така пільга передбачена Законом.

Також було обговорено питання матеріально-фінансового забезпечення потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, забезпечення санаторно-курортного лікування, оздоровлення, пільгових рецептів для профілактики захворювань чорнобильців, тощо.

У ході наради було наголошено, що на сьогодні держава мало уваги приділяє цим питанням. За результатами зустрічі очільник міста дав ряд доручень відповідним управлінням та відділам міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю
Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія