Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (17-20 жовтня 2017 року)

23 Жовтня 2017, 20:53

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 17 жовтня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. Затим Сергій Колотов провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня провів конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. А також провів нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад у якій прийняв участь очільник міста. У ході зустрічі було обговорено та узгоджено алгоритм подальших дій щодо створення об’єднаної територіальної громади міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новограді-Волинському.

У середу, 18 жовтня, відбулася зустріч міського голови Віктора Весельського з директором Програми Розвитку ООН в Україні Янтомасом Хімстра, програмним менеджером Представництва ЄС в Україні Мирославою Дідух, міжнародним менеджером Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Хендріком Ван Зілом, спеціалістом з розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Оленою Рудіч, та регіональним координатором проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Оксаною Краплич у якій прийняв участь перший заступник міського голови Сергій Колотов. Опісля якої відбулося урочисте відкриття проекту «Комплексна термомодернізація багатоквартирного житлового будинку на вул. Леваневського, 5», реалізованого у співпраці Новоград-Волинської міської ради з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та ОСББ «Чайка». Загальна вартість проекту – 2 805 080,17 грн. Внески сторін: Новоград-Волинська міська рада – 599 398,36 грн., ЄС/ПРООН – 2 066 127,00 грн., ОСББ «Чайка» – 139 554,81 грн. Потому С.Ю.Колотов здійснив виїзне обстеження частини приміщення котельні на вул..Шевченка,1 з метою вивчення питання щодо його подальшого використання.

У четвер, 19 жовтня, відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Під час якого перший заступник доповів рішення «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста», яке було прийняте більшістю голосів. Відповідно до прийнятого рішення Новоград-Волинській районній раді надається в оренду нежитлове приміщення на вул. Замкова, 3/6 загальною площею 167,1 кв.м. з орендною платою в розмірі 1 грн. в рік за всю орендовану площу. Термін дії договору до 01.11.2042 року. У другій половині дня Сергій Юрійович провів друге засідання конкурсної комісії під час якого було оголошено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. Потому під головуванням очільника В.Л.Весельського відбулася нарада щодо виконання окремих розпоряджень міського голови. Головним доповідачем виступив перший заступник міського голови С.Ю.Колотов, який поінформував про виконання доручень та розпоряджень міського голови. У ході наради обговорювалися стратегічні цілі, зокрема: будівництво «Прозорого офісу», впровадження «Картки новоград-волинця», будівництво трансформаторної підстанції, добровільне об’єднання територіальних громад та ін.

У п’ятницю, 20 жовтня, Сергій Юрійович провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю. Потому прийняв участь у святковому зібранні з нагоди 2-ї річниці з Дня створення окремого батальйону матеріального забезпечення в місті Новограді-Волинському. Під час урочистостей перший заступник міського голови С.Ю.Колотов від імені міського голови В.Л.Весельського привітав командний та особовий склад з річницею та вручив Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради та Подяки міського голови.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія