Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (18 – 22 вересня 2017 року)

25 Вересня 2017, 16:32

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 18 вересня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. Затим Сергій Колотов провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. Того ж дня перший заступник взяв участь у другому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 16-ї сесії міської ради сьомого скликання, яке провів міський голова В.Л. Весельський.

У вівторок, 19 вересня, під головуванням Сергія Юрійовича відбулось засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Також провів засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном під час якого розглядалось питання щодо оформлення документів на право власності об’єктів комунального майна, які перебувають на балансі виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міської ради. Потому провів засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. У ході якого було рекомендовано виконавчому комітету міської ради надати дозвіл УЖКГ,Е та КВ міської ради на укладення договору оренди з відокремленим підрозділом громадської організації „Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО“ на нежитлове приміщення на вул. Пушкіна, 8А. Прийнято рішення про оголошення вивчення попиту на оренду нежитлових приміщень на вул. Шевченка, 31 та вул. Шевченка, 5/1. У другій половині дня відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад під головуванням С.Ю. Колотова за участі членів конкурсної комісії. На засіданні було розглянуто документи та допущено до участі у конкурсі претендентів на заміщення вакантних посад – начальника та головного спеціаліста відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

У середу, 20 вересня, перший заступник перебував у відрядженні у м.Житомир та приймав участь у нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Гундича І.П. з питань забезпечення територій містобудівною документацією, її розроблення, затвердження, нових вимог законодавства у сфері архітектури та будівництва.

У четвер, 21 вересня Сергій Юрійович, як доповідач взяв участь у пленарному засіданні шістнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов перебував у відрядженні у м. Хашурі (Грузія) з метою участі в урочистостях з нагоди проведення заходів «Лесіаоба», присвячених пам’яті Лесі Українки.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія