Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (25-29 вересня 2017 року)

29 Вересня 2017, 17:12

Відповідно до розпорядження міського голови від 07.09.2017р. № 123-щв «Про надання відпустки Весельському В.Л.», з 25 вересня по 23 жовтня очільник міста перебуватиме у щорічній основній відпустці, на період якої обов’язки міського голови виконуватиме перший заступник міського голови Колотов С.Ю.

З 22 вересня перший заступник міського голови Колотов С.Ю. на запрошення голови Хашурського муніципалітету перебував з офіційним відрядженням у м. Хашурі (Грузія) з нагоди відзначення традиційного народного свята „Золота осінь – 2017“ та свята присвяченого пам’яті відомої української поетеси, землячки новоград-волинців Лесі Українці – „Лесіаоба“. Під час урочистих заходів Сергій Юрійович привітав голову Уряду Хашурського муніципалітету Гиоргі Гураспашвілі з нагоди урочистих заходів. Від  імені міського голови вручив привітальний лист у якому зазначено, що вже багато років поспіль міста Новоград-Волинський і Хашурі об’єднують тісні дружні відносини щодо збереження і подальшого розвитку українсько-грузинської взаємної співпраці. Від імені жителів міста-побратима Новограда-Волинського  висловив глибоку повагу громаді Хашурі та вдячність усім грузинам за те, що шанують нашу землячку, видатну українську поетесу – Лесю Українку.

У четвер, 28 вересня С. Ю. Колотов приступив до виконання обов’язків міського голови. Під час урочистостей до Дня працівників освіти Сергій Юрійович звернувся до освітян з теплими словами вдячності за невтомну плідну працю та виконав приємну місію, нагородивши Почесними грамотами міської ради директора ЗОШ №3 Н. П. Кобильнік та секретар-друкарку управління освіти і науки міської ради А. К.Мосійчук. А також вручив подяки міського голови методисту інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради О. В. Огородник та інженеру з обладнання групи централізованого господарського обслуговування управління освіти і науки міської ради М. М.Шевчуку. Крім того, від імені міського голови посадовець привітав з нагоди дня народження депутата міської ради, директора ЗОШ №10 В.Г. Федорчука.

У п’ятницю, 29 вересня, в.о. міського голови С.Ю. Колотов провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія