Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Колотова впродовж тижня (19-23 грудня 2016 року)

23 Грудня 2016, 18:11

У вівторок, 20 грудня, перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов провів нараду з перевізниками на міських автобусних маршрутах. Цього ж дня, відповідно до затвердженого графіку, Сергій Юрійович провів особистий прийом громадян у громадській приймальні Будинку рад.

У середу, 21 грудня, Сергій Колотов провів виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок. А затим – нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії.

Також в цей день за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова та заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання наглядової ради з розроблення завдання на проектування, погодження технічних рішень для виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Івана Мамайчука, 13.

Крім того, впродовж тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду, прийняв участь у засіданні позачергового засідання виконавчого комітету, у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного сесії міської ради та як доповідач на засіданні 10-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія