Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (04-08 грудня 2017 року)

11 Грудня 2017, 8:27

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 4 грудня міський голова В.Л. Весельський провів розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, участь у якій взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. 

Крім того, в понеділок, перший заступник міського голови Сергій Колотов, в рамках відзначення Дня Збройних Сил України, взяв участь в покладанні квітів до підніжжя Меморіалу загиблим учасникам АТО. Також, Сергій Юрійович відвідав урочистості в Будинку офіцерів, де кращі військовослужбовці та волонтери отримали Почесні грамоти міської ради, подяки міського голови та інші нагороди. Крім того, подарунком для військовослужбовців став виступ Національного президентського оркестру України, який зміг донести до присутніх у залі святковий настрій та незламність українського духу.

У вівторок, 5 грудня, перший заступник міського голови провів галузеву нараду з питань у сфері містобудування, земельних відносин та економіки. Після чого, під час засідання робочої групи щодо символіки міста Новограда-Волинського, Сергій Колотов продемонстрував 6 зразків нового герба міста, розроблених за участі Українського геральдичного товариства. 

Учасники зібрання розглянули доопрацьовані згідно попередніх рекомендацій графічні малюнки герба Новограда-Волинського. Робоча група скомпонувала найкращі елементи з різних зразків і пропонує врахувати їх при розробці остаточного варіанту герба Новограда-Волинського. 

Цього ж дня, Сергій Колотов провів нараду з питань підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинський на 2018 рік. Присутні обговорили пункти Програми по галузям та опрацювали зауваження і пропозиції, що були висловлені на попередніх аналогічних нарадах.

Потому, Сергій Юрійович провів нараду з питань будівництва Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» на вулиці Шевченка, 20. Після чого, з 15:00 до 17:00 перший заступник міського голови провів особистий прийом громадян.

6 грудня, в середу, Сергій Колотов здійснив виїзні робочі зустрічі з керівниками підприємств, організацій та установ міста. У другій половині дня, перший заступник міського голови взяв участь у першому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, під час якої був схвалений проект порядку денного, що включає 51 питання. 

У четвер, 7 грудня, Сергій Юрійович провів засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном. У другій половині дня перший заступник міського голови взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися у великій залі Будинку рад для працівників виконавчих органів та депутатів Новоград-Волинської міської ради.

У п’ятницю, 8 грудня, перший заступник міського голови Сергій Колотов разом із т.в.о. начальника відділу муніципальних ініціатив міської ради Іриною Потопальською провели підготовку заявки для участі у конкурсі проектів «Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності» за фінансової підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія