Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (10-14 квітня 2017 року)

18 Квітня 2017, 6:17

Впродовж тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у роботі першої погоджувальної ради, яка відбулась 10 квітня, та постійних комісій міської ради (11, 12, 13 та 14 квітня), як один з доповідачів 9 питань порядку денного 12 сесії міської ради сьомого скликання.

Крім того, 10 квітня у першого заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання промислової політики, інвестиційної діяльності, міжнародної технічної допомоги, містобудування, архітектури та земельних відносин, транспорту та зв’язку. Під час якої було обговорено нагальні питання та визначено напрямками подальшої діяльності у зазначених сферах.

11 квітня Сергій Колотов як голова комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом провів її чергове засідання, за участі заступника голови комісії – секретаря міської ради Олени Пономаренко. А 12 квітня Сергій Юрійович взяв участь у черговому засіданні виконавчого комітету міської ради та нараді з питання щодо використання бюджетних коштів за перший квартал 2017 року

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія