Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (18-21 квітня 2017 року)

24 Квітня 2017, 6:34

ротягом минулого тижня над вирішенням ряду важливих питань життєзабезпечення громади міста працював перший заступник міського голови Сергій Колотов.

Так, у вівторок, 18 квітня, Сергій Юрійович провів щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради (відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради»).

Цього ж дня свої проблеми та пропозиції новоград-волинці мали можливість висловити під час особистого прийому, який проводив перший заступник міського голови з питань згідно з розподілом обов’язків.

У середу, 19 квітня, під головуванням Сергія Колотова відбулась нарада з питань реалізації інвестиційних проектів, в ході якої було обговорено впровадження GPS моніторинг транспорту та електронного квитка в громадському транспорті, а також обговорено питання участі міста у потенційних грантових конкурсах та програмах.

Також у середу Сергій Юрійович провів виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок на вулицях: Вокзальна, 33 та Фурманова, 9. А затим нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії.

У четвер, 20 квітня, перший заступник міського голови взяв участь у засіданні 12 сесії міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія