Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (19 – 25 червня 2017 року)

26 Червня 2017, 22:28

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчого комітету міської ради, у першій половині понеділка, 19 червня, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провела секретар міської ради О.А. Пономаренко, у зв’язку з відрядженням міського голови В.Л. Весельського до міста Житомира для участі у селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років під головуванням Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Затим у Сергія Юрійовича відбулася галузева нарада. У другій половині дня Сергій Колотов взяв участь у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбулась під головування міського голови В.Л. Весельського.

У вівторок, 20 червня, перший заступник міського голови провів нараду щодо розробки проекту на участь у конкурсі Європейської Комісії. Крім того, разом із заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Віктором Шалухіним провів робочі зустрічі з суб’єктами господарювання щодо організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». З метою проведення на високому рівні запланованих фрагментів свята, підприємців міста було запрошено до співпраці та сприяння у підготовці заходів. Цього ж дня під головуванням Сергія Юрійовича у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. На засіданні було розглянуто документи та допущено до участі у конкурс претендента на заміщення вакантної посади, яким було складено письмовий іспит. Затим Сергій Колотов провів нараду щодо надання роз’яснення у ЗМІ про розмір плати пайової участі замовників будівництва у розвиток інфраструктури міста. А також провів особистий прийом громадян.

У середу, 21 червня, під головуванням першого заступника міського голови виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок, під час якого було розглянуто звернення мешканки будинку по вулиці Фурманова,9. У результаті комісією прийнято рішення, що межі земельної ділянки за зазначеною адресою не порушені та відповідають державному акту на право приватної власності на землю, виданого у 1998 році. Також громадянкою оформлено свідоцтво про право на спадщину у 2000 році та видано державний акт на право приватної власності на земельну ділянку по вул. Фурманова,9, у тих самих розмірах та такою самою конфігурацією без порушень. Тож, заявнику комісією було надано відповідні роз’яснення.

У четвер, 22 червня, Сергій Юрійович взяв участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 23 червня, Сергій Колотов разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко провели нараду з питань організації святкової ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО, а також провів друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Крім того, перший заступник міського голови взяв участь в урочистому мітингу з нагоди відкриття пам’ятника на братській могилі жертвам нацизму (після реконструкції).

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія