Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (27 листопада – 01 грудня 2017 року)

4 Грудня 2017, 7:56

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 27 листопада міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

У вівторок, перший заступник міського голови Сергій Колотов, який у зв’язку із відрядженням міського голови Віктора Весельського та секретаря міської ради Олени Пономаренко до Києва на Міжнародний саміт мерів, 28 листопада виконував обов’язки міського голови.

Так, 28 листопада Сергій Юрійович провів нараду з питань будівництва Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» на вулиці Шевченка, 20. Потому, відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

У другій половині дня в.о. міського голови провів круглий стіл щодо обговорення порядку пільгових перевезень пасажирів в громадському автотранспорті у 2018 році. Головуючий круглого столу, Сергій Колотов зазначив, що головна мета зустрічі – порадитися з представниками громадськості (міськими ветеранськими організаціями, афганцями, чорнобильцями, учасниками АТО, учасниками бойових дій) щодо організаціі пільгових перевезень в місцевому транспорті. Усі учасники наради висловили свої зауваження та пропозиції. В цілому проект рішення міської ради «Про пільгові перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування у 2018 році» учасниками круглого столу підтриманий не був. Позиція представників пільгових категорій населення була зафіксована в протоколі ведення круглого столу. Остаточне рішення з даного питання будуть приймати депутати міської ради шляхом голосування під час наступного засідання сесії міської ради, що відбудеться 22 грудня 2017 року.

У середу, 29 листопада, перший заступник міського голови Сергій Колотов зустрівся з керівниками підприємств, установ та організацій міста, а також здійснив виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

Також, згідно розпорядження міського голови від 29.11.2017 № 365(к) з метою забезпечення координації роботи виконавчих органів міської ради, у зв’язку із хворобою заступника міського голови Гвозденко О.В., на період тимчасової відсутності заступника міського голови, обов’язки щодо координації та контролю діяльності управління освіти і науки міської ради було покладено на першого заступника міського голови Колотова С.Ю.

У четвер, 30 листопада, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, у ході якого прийнято рішення встановити тариф на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних джерел енергії, що надаються ТОВ ,,Альтеренерго“ для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО: на виробництво теплової енергії за 1 Гкал у розмірі 1189,01 грн. з ПДВ; на транспортування теплової енергії за 1 Гкал – 55,94 грн. з ПДВ; на постачання теплової енергії за 1 Гкал – 5,57 грн. з ПДВ. Тариф вводиться в дію через 15 днів з моменту оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації.

Потому перший заступник міського голови взяв участь у нараді міського голови з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій міста, з якими укладено договори. Присутні обговорили проблемні питання щодо освоєння коштів та фінансування. Крім того, очільник міста закликав учасників наради не бути осторонь суспільно-політичного життя міста та брати активну участь у вирішення важливих питань життєзабезпечення громади.

Цього ж дня Сергій Юрійович провів засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном. На порядок денний засідання було внесено ряд питань. Зокрема, за результатами розгляду комісією рекомендовано виконавчому комітету продовжити діючий договір оренди з громадським об’єднанням „Спілка – Чорнобиль“. Крім того, прийнято рішення про оголошення вивчення попиту на оренду частини нежитлового приміщення на вул. Князів Острозьких, 58 (ЗОШ №6) для проведення занять з англійської мови, а також на вул. Гетьмана Сагайдачного, 215 (ЗОШ №10, загальною площею 60 кв.м) для проведення занять з кіокушин-кан шогакукай карате.

Також у цей день Сергій Колотов провів нараду з питань підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новоград-Волинський на 2018 рік. Присутні обговорили пункти Програми по галузям та опрацювали зауваження і пропозиції, що були висловлені на попередніх аналогічних нарадах. Основною метою зустрічі стало узгодження разом із розпорядниками коштів пріоритетних напрямків розвитку міста у наступному році. Також, перший заступник міського голови висловив ряд зауважень, які були внесені до протоколу наради та будуть враховані при підготовці проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новоград-Волинський на 2018 рік. 

У п’ятницю, 1 грудня, перший заступник міського голови Сергій Колотов разом із начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком відбули у відрядження до Києва задля робочої зустрічі з представником Міжнародної організації Уряду США щодо фінансування інвестиційних проектів міста Новограда-Волинського.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія