Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (03 – 09 липня 2017 року)

10 Липня 2017, 23:59

У понеділок, 3 липня, секретар міської ради О.А.Пономаренко прийняла участь у оперативній та розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. На порядку денному обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

У другій половині дня Олена Анатоліївна взяла участь у робочій нараді з питань виборчого законодавства.

У вівторок, 4 липня, секретар міської ради взяла участь у засіданні ради старійшин міста при міському голові. В ході зустрічі обговорювались питання, які найбільше цікавлять членів ради, а саме: хід виконання пропозиції щодо впровадження місцевого радіомовлення та розширення меж міста шляхом об’єднання з навколишніми  селами. В ході обговорення Олена Анатоліївна зауважила, що під час засідання сесії  депутати міської ради внесли пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського і села Гульськ Гульської сільської ради  в  міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. В даний час робочою групою, головою якої є перший заступник міського голови Сергій Колотов,  вивчається дана пропозиція. А вже 20 липня о 15:00 годині у великому залі Будинку рад відбудуться громадські слухання питання об’єднання.

У другій половині дня О.А. Пономаренко взяла участь у робочій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з керівником ОСББ „Газовик“ Б.П.Гурським.

У середу, 5 липня, Олена Анатоліївна проводила роботу у виборчому окрузі №11, який закріплений за нею як депутатом міської ради. Олена Анатоліївна зустрілася з керуючою ОСББ „Мікрорайон „Олімпійський“ Катериною Пащенко та жителями будинків 128, 130 та 132 вулиці Житомирська з метою обговорення питання поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів, розташованих на прилеглих до зазначених будинків територіях.

У п’ятницю, 7 липня, міський голова В.Л. Весельський разом з секретарем міської ради О.А. Пономаренко О.А. провів виїзний прийом громадян. Крім того, секретар міської ради взяла участь у об’їзді об’єктів капітального ремонту, а саме: вул. Шевченка – Івана Мамайчука та площі Лесі Українки. Після прийому Олена Анатоліївна взяла участь у нараді, яка проходила під головуванням очільника міста та за участі керівників підприємств, установ та організацій, за якими закріплені автобусні зупинки для постійного утримання та прибирання, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради.

Крім того, протягом тижня секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко провела робочі зустрічі з депутатами міської ради від  політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп», з депутатськими фракціями  «Українська  Народна Партія», «Радикальна Партія Олега Ляшка», «Об’єднання «Самопоміч», «Опозиційний блок», з позафракційними депутатами. Під час зустрічей обговорювались питання житлово-комунальної галузі, а саме: ремонт доріг та тротуарів міста, встановлення дорожніх знаків та обмежувачів руху, зрізання дерев та інші.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія