Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (12-16 червня 2017 року)

19 Червня 2017, 21:51

Відповідно до розпорядження міського голови секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко з 09.06.17-14.06.17 перебувала у відпустці. Однак Олена Анатоліївна була присутня на всіх засіданнях постійних комісії міської ради з розгляду порядку денного 13-ї сесії міської ради сьомого скликання. Також у вівторок, 13 червня взяла участь у розширеній нараді щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу та робочій зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея, народного депутата України В.М. Литвина з представниками міста Новограда-Волинського та району, об’єднаних територіальних громад, Баранівського, Ємільчинського, Пулинського районів, депутатами міста та району, керівниками промислових підприємств, представниками малого та середнього бізнесу, підприємцями.

У середу, 14 червня, секретар міської ради Олена Пономаренко провела сорокове засідання виконавчого комітету міської ради під час якого було розглянуто та прийнято 15 рішень. У другій половині дня взяла участь у виїзній нараді, під головуванням міського голови щодо виконання робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука та реконструкції площі Лесі Українки.

У четвер, 15 червня, О.А. Пономаренко разом з міським головою В.Л. Весельським, заступником міського голови Л.В. Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук ознайомилася з підготовчими роботами щодо будівництва хірургічного корпусу та ходом проведення робіт з капітального ремонту 4-го поверху лікувального корпусу міськрай ТМО.

У п’ятницю, 16 червня, взяла участь у виїзному прийомі громадян міським головою Віктором Весельським.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія