Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (18-21 квітня 2017 року)

24 Квітня 2017, 6:35

У вівторок, 18 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 12 сесії міської ради сьомого скликання.

У середу, 19 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко провела нараду за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко щодо організації та проведення у 2017 році сьомої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування. У ході наради було обговорено організаційні питання та пропозиції щодо участі у спартакіаді. Зональні змагання під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду» за участю депутатів та працівників виконавчих апаратів Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської, Баранівської, Ємільчинської, Пулинської районних рад відбудуться 28 квітня о 10:00 годині на території дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки по вул. Ушакова, 54.

У четвер, 20 квітня, секретар міської ради взяла участь у пленарному засіданні дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 21 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія